Bezpieczeństwo

W związku z popularyzacją Internetu, istnieje wyraźny wzrost liczby włamań i penetracji sieci komputerowych.

Firma Wi-Tech kładzie olbrzymi nacisk na zabezpieczenie danych i sprzętu swoich klientów przed tego typu zdarzeniami. Zarządzanie bezpieczeństwem w firmie to ciągły i złożony proces umożliwiający bezpieczną realizację misji, do której instytucję powołano. Proces ten zachodzi w stale zmieniającym się środowisku, przy występowaniu coraz to nowych form zagrożeń i wyzwań dla instytucji, a także przy szybkim postępie technologicznym.

W celu optymalnego zabezpieczenia infrastruktury informatycznej naszych Klientów opracowaliśmy następujący schemat postępowania: opracowanie polityki bezpieczeństwa instytucji w zakresie systemów informatycznych identyfikacja i analiza zagrożeń dla zasobów dobór właściwych zabezpieczeń redukujących ryzyko monitorowanie procesu wdrożenia zabezpieczeń i ich ocena podczas eksploatacji systemu opracowanie i wdrożenie programu szkoleniowego dotyczącego wprowadzonych zabezpieczeń wykrywanie i reakcja na incydenty.

Dzięki współpracy z wieloma producentami i dystrybutorami programów antywirusowych, firewalli mamy w swej ofercie bogaty wybór tego typu aplikacji.