Outsourcing

Świadczymy serwisowe usługi informatyczne dla firm oraz dla klientów indywidualnych (w domu klienta).

Co to jest Outsourcing?

„Jeśli jest coś, czego nie potrafimy zrobić wydajniej, taniej i lepiej niż nasi konkurenci, nie ma sensu, żebyśmy to robili i powinniśmy zatrudnić do wykonania tej pracy kogoś, kto zrobi to lepiej niż my.”
Henry Ford, 1923

Outsourcing – zleć wyspecjalizowanym firmom działania, które nie są podstawową dziedziną Twojego przedsiębiorstwa.

Dlaczego?
koncentrować się na swojej głównej działalności przynoszącej dochody, natomiast pozostałe prace zlecać innym firmom, zatrudniającym specjalistów oraz posiadającym najnowszy sprzęt i technologie z danej dziedziny. Zalety outsourcingu:

– uwalniasz kapitał i zasoby do innych zadań
– koncentrujesz się na działalności podstawowej
– masz dostęp do najnowszej technologii
– otrzymujesz usługi wysokiej jakości i w terminie
– posiadasz pełną kontrolę kosztów (rozliczanie za rzeczywiste używanie zasobów)

Dlaczego umowa serwisowa?

Można rozpatrywać dwa sposoby zapewnienia obsługi informatycznej firmy: stworzenie własnego działu informatyki, zatrudniając specjalistów lub wynajęcie firmy z zewnątrz, która zapewni opiekę nad sprzętem komputerowym i oprogramowaniem.

Od początku istnienia naszym celem jest kompleksowa informatyczna obsługa firm. Jesteśmy dynamicznym, młodym zespołem informatyków i programistów. Komputery to nasza pasja.

Proponujemy Państwu zawarcie z nami umowy serwisowej dotyczącej nadzoru nad sprzętem i oprogramowaniem komputerowym, która zapewni Państwu spokojną pracę i bezpieczeństwo.