Pogotowie informatyczne

Usługi informatyczne w ramach "pogotowia informatycznego" są wszelkiego rodzaju usługami serwisowymi (z zakresu sprzętu i oprogramowania), doradczymi i szkoleniowo-wdrożeniowymi świadczonymi "od ręki" w siedzibie naszej firmy oraz u klienta.

Naszym zdaniem, określenie "pogotowie informatyczne" najlepiej oddaje ten rodzaj usług. Pomoc, jaką niesiemy przypadkowym klientom w ich trudnych sytuacjach, bardzo często zamienia się we wzajemną, trwałą współpracę. Dzieje się tak m.in. dlatego, że naszym klientem może być zarówno firma jak i osoba fizyczna. Zdobyte w ten sposób zaufanie procentuje w późniejszych wzajemnych relacjach i przyczynia się do powiększania listy współpracujących firm.

Masz Problem z uruchomieniem komputera lub instalacją oprogramowania? Nie działa tak szybko jak “kiedyś”? Nie możesz połączyć się z Internetem? a może wkradł się wirus?

Oferujemy pełną gamę usług w zakresie serwisu, naprawy, optymalizacji, konfiguracji, instalacji lub rozbudowy sprzętu, systemów lub ich podzespołów. Usuniemy problem u państwa w domu, firmie lub Odbierzemy i oddamy komputer bez kosztów transportu. Zadzwoń po pogotowie komputerowe.

OFERUJEMY:

Serwis: sprzętu komputerowego, oprogramowania oraz sieci.

Rozwiążemy u Państwa w domu i firmie wszelkie problemy związane z komputerem takie z jak: problemy ze sprzętem i osprzętem ( diagnoza, naprawy ), usuwanie złośliwego oprogramowania (usuwanie wirusów, trojanów, spyware), re-instalacja Windows / Linux bez utraty danych, konfiguracja routera czy też odzyskiwanie danych. Proszę zobaczyć listę usług

Szybka naprawa komputerów

Większość usług wykonujemy na miejscu - w domu u klienta. Realizacja usługi odbywa się najczęściej w dniu złożenia zamówienia. Dane kontaktowe znajdą Państwo w dziale Kontakt.

Pozostała część napraw, których nie ma możliwości wykonania na miejscu jest wykonywana na następny dzień, zwykle do 24 godzin.

Pogotowie komputerowe zapewnia:

◦natychmiastowa pomoc komputerowa ◦rozwiązanie problemu na miejscu ◦poradę jak uniknąć kłopotów w przyszłości