Pogotowie informatyczne

Usługi informatyczne w ramach „pogotowia informatycznego” są wszelkiego rodzaju usługami serwisowymi (z zakresu sprzętu i oprogramowania), doradczymi i szkoleniowo-wdrożeniowymi świadczonymi „od ręki” w siedzibie naszej firmy oraz u klienta.

Naszym zdaniem, określenie „pogotowie informatyczne” najlepiej oddaje ten rodzaj usług. Pomoc, jaką niesiemy przypadkowym klientom w ich trudnych sytuacjach, bardzo często zamienia się we wzajemną, trwałą współpracę. Dzieje się tak m.in. dlatego, że naszym klientem może być zarówno firma jak i osoba fizyczna. Zdobyte w ten sposób zaufanie procentuje w późniejszych wzajemnych relacjach i przyczynia się do powiększania listy współpracujących firm.

Masz Problem z uruchomieniem komputera lub instalacją oprogramowania? Nie działa tak szybko jak “kiedyś”? Nie możesz połączyć się z Internetem? a może wkradł się wirus?

Oferujemy pełną gamę usług w zakresie serwisu, naprawy, optymalizacji, konfiguracji, instalacji lub rozbudowy sprzętu, systemów lub ich podzespołów. Usuniemy problem u państwa w domu, firmie lub Odbierzemy i oddamy komputer bez kosztów transportu. Zadzwoń po pogotowie komputerowe.

Oferujemy:

– Usunięcie każdego problemu związanego z komputerem
– Naprawa nagłych awarii
– Usuwanie wirusów, trojanów, malewaerów, dialerów, itp…
– Odzyskiwanie danych

– Instalacja i konfiguracja oprogramowania

– Instacja sterowników i konfiguracja sprzętu komputerowego
– Instalacja Windows XP zamiast oryginalnie wgranego VISTA
– Rozbudowa komputera i podzespołów

– Instalacja Antywirusa i Zapory Systemowej

– Aktualizacje komputera i oprogramowania
– Instalacja i ustawienie połączenia internetowego, modemu lub routera
– Optymalizacja działania komputera
– Formatowanie dysku, podział na partycje
– Doradztwo informatyczne
– Pozycjonowanie stron internetowych
– oraz wiele więcej ….

Serwis: sprzętu komputerowego, oprogramowania oraz sieci.

Rozwiążemy u Państwa w domu i firmie wszelkie problemy związane z komputerem takie z jak: problemy ze sprzętem i osprzętem ( diagnoza, naprawy ), usuwanie złośliwego oprogramowania (usuwanie wirusów, trojanów, spyware), re-instalacja Windows / Linux bez utraty danych, konfiguracja routera czy też odzyskiwanie danych. Proszę zobaczyć listę usług.

Szybka naprawa komputerów

Większość usług wykonujemy na miejscu – w domu u klienta. Realizacja usługi odbywa się najczęściej w dniu złożenia zamówienia. Dane kontaktowe znajdą Państwo w dziale Kontakt.

Pozostała część napraw, których nie ma możliwości wykonania na miejscu jest wykonywana na następny dzień, zwykle do 24 godzin.

Pogotowie komputerowe zapewnia:

– natychmiastowa pomoc komputerowa
– rozwiązanie problemu na miejscu
– poradę jak uniknąć kłopotów w przyszłości