Sieci strukturalne

Profesjonalnie zaprojektowana, oraz znakomicie wykonana sieć komputerowo-telefoniczna to jedna z podstaw stabilnie i wydajnie działającej struktury IT w Przedsiębiorstwie.

Dlatego w naszej ofercie znajdują się również następujące usługi: Projektowanie i instalacja sieci komputerowych i telefonicznych z wykorzystaniem osprzętu sieciowego czołowych producentów (LEGRAND, PANDUIT, MOLEX etc.). Instalację, konfigurację i zabezpieczenie aktywnych elementów sieci logicznych, czyli przełączników sieciowych, routerów, firewalli (CISCO, 3COM etc.), Modernizacja istniejących sieci komputerowych i telefonicznych, Konfiguracja central telefonicznych wszelkiego rodzaju. Obsługa i konserwacja serwerów i struktur sieciowych (sieci bazujące na systemach Windows, Novell, Linux), Zabezpieczania sieci oraz danych zawartych w systemach komputerowych Klienta przed ich utratą i dostępem osób nieuprawnionych, Optymalizacja wydajności pracy systemów informatycznych Klienta.

Dodatkowo, korzystając z nowoczesnych narzędzi (VPN, helpdesk, Intranet, zdalna administracja) zapewniamy stały nadzór i rozwiązywanie problemów dokonywać na odległość, bez konieczności wizyty w Państwa firmie. co oznacza znaczną oszczędność czasu i pieniędzy.

W przypadku awarii sprzętu gwarantujemy szybki dojazd do klienta lub/i konsultację telefoniczną w ramach wykupionego pakietu usług.